Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

Kujebácká trojkolková show

Poslední květnový víkend se na letišti ve Vysokém Mýtě konal již 9. ročník kujebácké trojkolkové show. Akce měla nějakou malou propagaci a já se o ní dozvěděl od kamaráda který už tam loni byl a tak si hlídal termín. Narychlo jsem se tam tedy vypravil až v sobotu odpoledne a opět jsem toho moc nestihl :o(

Moje stará - krosna Dokonalé zázemí - zde se jedlo, pilo, hodovalo... Ve vzduchu

Krátce po mém příjezdu dorazila bouřka a tak jsem krosnu ani nevytahoval. Bouřka se sice nepřehnala přímo nad letištěm, ale hůlava byla celkem znatelná. Několik pilotů hodně na poslední chvíli balilo své vrchlíky, ale nakonec to stihli všichni.

Vrtule stojí, trojkolka taky a padák ne a ne spadnout. Že by nám trošinku přifouklo? Prchající trojkolkáři - bouřka už je za rohem... ...a prchaly i trojkolkářky

Ačkoliv je v názvu akce slovo trojkolková, je zde i početná skupina pilotů s krosnama. Dokonce jsem zde narazil na svoji starou prodanou krosnu. Majiteli slouží ku jeho spokojenosti a to mně těší.

Nástěnka Šestilistá vrtule a trochu pochroumané kolečko A další pochroumané kolečko - severní vítr je krutý :o)

Stejky na grilu voní, pivko se točí, muzikanti chystají svoje nádobíčko. Já se loučím a mizím k domovu protože dva divoké večírky v jednom víkendu prostě nezvládnu :o)

Zpět