Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

Prasečí dušičky na Živohošti

Třetí lednový víkend patřil na Živohošti již tradičně akci pořádané na počest všech zbaštěných prasátek. Když jsem se v sobotu chystal k odjezdu předpovědi vypadali beznadějně a meteorologům dával za pravdu hustý déšť bičující moji rodnou vísku. Pod tíhou těchto okolnosti jsem se dopustil zásadní chyby a vyrazil na Živohošť jen na lehko bez krosny a bez padáku.

Krůtička obložená kýtou - móc dobrý!!!! Potomek Kunovic Sindinky Vrcholový výstup Nirvána Vrcholové družstvo

Cestou jsem se uklidňoval že i FunFlák a X-sajťák nemají svoje miláčky sebou. Už při přejezdu vysočiny ve mě začíná vrtat červíček pochybností. Začíná svítit sluníčko a ani vítr se alespoň přes sklo auta nezdá tak silný jak měl dle meteorologů být.

Luděk Kuna s krásnou šálou Motorová zkouška Machajda letí... ...a druhej Machajda taky... ...ale jenom chvilku - trošinku foukalo :o(

Za necelé dvě hoďky jsem na místě a nadšeně se vítáme s kamarády které jsem od poslední akce tady na Živohošti neviděl. Jsou to xichti, ale už mě po nich bylo smutno. Posvačil jsem výtečnou Držkovou a jedem se podívat na "Spálené letiště" jestli to náhodou není na létání. Machajda rychle startuje a stejně tak rychle přistává. Na lítání to není.

Hlídač Kebuleho náměstí X-sajťák demonstruje schopnosti svého redakčního systému X-sajťák demnstroje svoji schopnost spořádak celou krůtu :o) Noční hon na UFOna

Dole na Kebule Airport to ještě zkouší Machajdí dvojka ale ani tady to není to pravé ořechové a tak se stahujeme zpět do útulné hospůdky. Předuzená kýta už je hotová a tak je třeba si trochu umastit pacičky :o)

Šampaňské teklo na počest UFOnů Je libo aperítívek? :o) Kantor Koudelník a Míra Éliška, FunFly, Flaxík a Machajda

Venku se stmívá a večírek začíná nabírat na obrátkách. Machajdí komando začíná roztáčet neúprosný kolotoč "Krvavých zad" a spát se motáme značně rozjaření. Nedaří se mě vybojovat žádnou postýlku a tak beru za vděk "apartmánem" v předsíni.

Skvělá technika... Zadumaný X-sajt Společnost FunFlákovi Míra o chlebu a o vodě :o)

Ráno je jak jinak než krušné a je mně ještě o něco hůř když zjišťuji že je venku letovo. Probíhá rychlá snídaně a ti šťastnější co si krosnu vzali nebo si ji nechali dodatečně od Élišky přivést se postupně vydávají do vzduch.

Koho jsme to vlastně snědli??? :O/ Přípravy na let Trojkolkáři FunFlyho Gripen potřeboval roztlačit... ... a jeho Stará Hyena zkrotit

Chvíli sněží, chvíli svítí sluníčko a poletovat se dá celé dopoledne. Já jsem odsouzen do role pozorovatele a tak se před obědem loučím alespoň s těmi co jsou zrovna na zemi a vydávám se na cestu k domovu.

Mistr Cuba Ňoumen pře prvním pokusem o start... ...a jak krásně běží... ...no a nakonec i letěl i když z něho odpadávali různé výstrojní součástky :o) Ňoumen přistává aby si sezbíral co postrácel

Co dodat. Na Živohošti nám bylo opět prima, a příště beru krosnu i kdyby padali trakaře. A jelikož se zúčastnili i takové osobnosti jako sám velký FunFly a Honza X-sajťák můžete si o této akci počíst i u nich.

Zpět