Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

Komáří rojení na Živohošti

Pátek 21. října 2005

Až k Benešovu jsem se hnal po dálnici D1 co to šlo, ale stějně jsem stihl jen romantický západ slunce. Co se dá dělat, budem létat zítra. Se zapadajícím sluníčkem si teď už klidnou jízdou užívám posledních pár kiláků od Neveklova k Nové Živohošti a kochám se zdejší malebnou krajinou.

Hezky nazdobený Milan... ... a dobře naladěný :-) U Slaniny nevedou malé panáky... ... což ovšem nikoho neodradilo :o) Síma byla značně servilní nebo servírní?

Dole na Živohošti zjišťuji že jsem tu vlastně první. Teprvé notnou chvíli po mě přijíždí FunFlák na krosce a až hodně po tmě dorazili Machajdí bratři. Obvzláště s Flákem jsme se dlouho neviděli a tak si máme v hospůdce co povídat.

FunFly má novej foťák který není ani vidět - ten starý se mu nelíbil a tak s ním Flákl o zem! Machajda ví ke komu se lísat - nadruhý den dostával ty nejlepší kousky masíčka - ještě že byli nejlepší všechny :o) Teď si nevzpomínám na co ten Machajda tak užestl zírá... Símo! Kdo jinému jámu kopá... A ukáplo, další runda bude zaplacena :o)

Do postýlek jsme se rozešli až hodně po půlnoci, no jsem zvědav jak se nám zítra ráno bude chtít vstávat!

<- zpět | sobota ->