Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

Prasečí dušičky
aneb sežerte kachen co se do vás vejde!

Pátek 27. ledna 2006

Konečně víkend! Fordka zdolává posledních pár kilometrů co nás dělí od útulné hospůdky u Kebuleho na Nové Živohošti a krátce po sedmé hodině večerní už se vítám s prvními kamarády.

Ňoumen dumá který si má koupit objektiv :o) Bratři machajdové a Kolda Ňoumen se co by parašutista pořád vytahuje :o) Toš dáme záda!!! Ňoumenovic

V hospůdce už sedí Luďa Kuna s Kunní mámou, dorazil i parašutista Ňoumen s celou rodinkou, sotva jsem si stihl objednat špíz už mě po něm chmatají Machajdí bratři. Páteční sestavu ještě doplňuje rodinka tříkolkovic a je tu i Kolda. No prostě slušná sešlost :o)

Rozdováděná Síma :o) A rozdováděný Ňoumen :o) ... a večírek začíná být divočejší ... ... a večírek začíná být divočejší ... ... no prostě v pátek byla u Kebuleho velká prdel! :o)

Zpočátku nevinný večírek rychle nabral na obrátkách a většina fotek co jsem pořídil po půlnoci je nepublikovatelná, alespoň né na tomto webu :o) Do postýlek jsme se dostali až hodně pozdě. Ještě že nám ráno nic neuteče, vždyť Tomík sliboval že objednal letovo na celý den...

<- zpět | sobota ->