Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

PPG REKORD

Sobota 14. října 2006

Tak se konečně podařilo dojednat vše nutné a zbývá už jen počasí. Tato akce je oficiálním akcí Svazu motorového paraglidingu. Cílem celé akce je pokus o ustanovení rekordů v motorovém paraglidingu. Takže je toto pozvánka pro piloty motorového létání s padákem. sraz zájemců o podporu této akce bude v pátek 20. 10. 2006 na letišti Aeroklubu Jihlava Do 20.00 hodin. proběhne registrace a evidenční zapsání všech s platným piloťákem, pojištěním a technickým průkazem od letadel. Po registrování proběhne první briefing a to tak aby jsme se mohli ráno od 7.00 hodin pokusit o první start.

Cílem celého shromáždění je dostat do vzduchu na jednom místě co největší počet motorových padáků. Druhý sledovaný údaj je časový úsek za jaký se nám podaří shromážděný dav motorových padáků odstartovat. Není to jednoduchý úkol a proto bude velmi důležitý prvotní briefing o tom kde bude každý startovat a do jakého letového prostoru se po startu přemístí. Je to také náročné na prostor a proto bylo zvoleno letiště v Jihlavě, které poskytne dostatečný prostor.

Nad celou akcí bude bdít zástupce Agentury Dobrý den z Pelhřimova, tak aby mohlo dojít k případnému zaregistrování uvedených rekordů. Celá akce je o evidenci a tak pokud jste již rozhodnutí napište o svojí účasti na mail zandrlik@seznam.cz.

Ještě jedna důležitá organizační poznámka. Bohužel počasí je již v tuto dobu hodně nevyzpytatelné a tak uděláme ještě jedno opatření. Pokud organizátorům bude jasné že počasí tento nápad nepovolí zrealizovat tak si dáme poslední čas pro ověření. V praxi to bude znamenat že ve čtvrtek 19. 10. 2006 bude na internetových médiích potvrzeno konání uvedené akce. Ti z vás kteří nemají možnost internetu mohou mě zavolat na číslo 737341423.

Pokud Vás zajímá víc jakýchkoli informací můžete na uvedených kontaktech získat víc.

Za pořadatelský tým Vám předem za vaši účast děkuje

Zdeněk Andrlík.

<- zpět