Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

Předvánoční nadělení na FALCONu

Pátek 15. prosince 2006

Poslední předvánoční víkend se již tradičně konalo na letišti v Prostějově setkání pilotů motorových padáků. Já jsem na letiště dorazil kolem deváté a už podle narvaného parkoviště mě bylo jasné že tentokrát to v pátek asi nebude v komorním stylu jako loni.

Hele bar! A na něm sedí kamarádi! Dlouhej dým a pohoda JAZZ Separé v kuchyni Když máš ty narozeniny tak ti splním jedno přání!

Našel jsem fleka pro Fordku, nasadil na krk foťák a hurá do víru zábavy. Hned ve dveřích jsem pochopil že mám co dohánět, a tak jsem se do toho statečně pustil. Dokonce i bratři Macháčkovi dorazili dřív než já a to už je co říct.

Mára Tak konečně jedna fotka s manželem :o) Roman ve výru tance Kuk A tam si tu kytku celou narvu!

Hodinu po mém příjezdu se dokonce povedlo probudit Miloše, který si musel na chvíli odpočnout od těch gratulací k narozením a vrhl se statečně do dalšího kola.

Na zdraví! Nejvášnivější dvojice na place... Tančil dokonce i Honzík Machajdů Většina nařízení nás omezuje, některé ale posloucháme rádi - viz. pravý horní roh :o) Tanečníci

Obsluha byla již tradičně výborná, sortiment tekuti i pochutin dostatečný, od krbu šlo dokonce i teplo. Není tedy divu že se všichni výborně bavily a před půlnocí došlo i na tanec!

Divoké taneční kteace dotažené až na zem :o) Labuťák byl k sežrání :o) DJ Machajda reklamuje prázdné panáčky Na baru

Veselo bylo před barem, veselo bylo za barem, večírek jak má být!!! Spát jsme šli hodně po půlnoci...

A za barem... A před barem A za barem... :o) Šest velkejch Zátiši s chlastem :o)

<- zpět | následující den ->