Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail
Wartburg di Kabrio

Splnil se mi další malý sen - svezl jsem se v kabrioletu. Vždy když jsem na svých cestách nějaký kabriolet potkal říkal jsem si "tak tohle musí být paráda". A taky že je! Absolvovali jsem jen malou projížďku po blízkém okolí letiště, ale i to bylo supr. Tento neobvyklý zažitek mi sprostředkovali staří dobří kamarádi, kteří se za mnou přijeli podívat na letiště do Miroslavi. Tímto luxusním vozem už jsme absolvoval dva výlety, ale ještě v dobách kdy měl střechu. Letošní parné leto donutilo kamarády udělat doslova radikální řez, a tak je teď Wartburg bez střechy.

Wartburg kabrio Moje veličenstvo na zadním sedadle Romek a Mekáč

Já jsem zase na oplátku kamarádům umožnil pohled na svět z ptačí perspektivy. S Romkem jsme se sice v kabině malého letounku museli chvíli rovnat, než jsem našli polohu při které já budu schopen pilotovat, a Romek zůstane v kabině, ale nakonec se zadařilo.

Romek Mekáč Celá posádka - Romek, Mekáč a Spol

Mekáč byl z letu tak nadšen, že přislíbil že příště se přijede podívat i s tlupou svých obdivovatelek :o) No už se těším. Pro pilota je vždy příjemnější pomáhat se zapínáním pásu někomu kdo nemá vousy a nesmrdí prací, cibulí nebo pivem :o)

Západ slunce nad Miroslavským rybníčkem Letiště AirCon Miroslav Miroslavsky rybníček - v dálce Pálava

Navečer milosrdný mrak alespoň trochu zastíníl žhnoucí slunce a tak jsem vytáhl krosnu. Udělal jsem si pěkný výlet po okolí směrem na Znojmo. Původně jsme se měli z kamarádem od Znojma potkat někde v luftu na puli cesty mezi Miroslaví a práškařskou plochou u Hodonic kde startuje on. Ale nakonec se jeho dětem povedlo stratit se i s klíčemi od baráku a tak jsem lítal sám.

Ještě jednou můj oblíbený - Miroslavsky rybníček Navigáční dálnice ku Znojmu Lechovice

Tak zase někdy příště!

Zpět