Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail
AirCon NEWs

Jak jsem psal již v úvodu, na letiště jsme se dlouhou dobu nedostal a tak jsem to v Miroslavi na AirConu skoro nepoznal. Mladí, neklidní a nadějní plachtaři budují svoji základnu, která už ani vzdáleně nepřipomíná ony nevábně vypadají zrušené záchodky.

Budoucí hnízdo mladých a neklidných nadějných plachtařů Původní stav - foceno 18. dubna Původní stav - foceno 18. dubna

Už nemusíme poskakovat po dlaždicích, neb je vydlážděna celá cestička, na letišti je studna. Zvýšila se kapacita zadního hangáru, Sluka povýšila a visí si u stropu, brzy ji bude následovat i její sestřička.

Nový chodník mezi klubovnou a hangáry Plachtaři při vzácné chvilce odpočinku :o) Leoš má v hangáru vždy vzorně naklizeno

Počasí zpočátku vypadalo všelijak a chvílemi i sprchlo, ale kolem třetí odpolední se vyčasilo a na letiště za začali sjíždět piloti. Za chvíli už mělo Zuzle na co koukat, letadýlka vrčela, pojížděla, startovala, přistávala - cvrkot jak má být.

Zavěšená Sluka Zavěšená Sluka - detail Zuzle dohlíží na ladění motoru - chvíli to vypadalo že s toho bude diesel, ale nakonec se dílo zdařilo a už to snad nečudí

Zuzle se zájmem pozorovalo vše co se okolo dělo a pozorně poslouchalo můj "odborný" komentář. Doufám že u ní bude platit ono známé "co se v mládí naučíš..."

ZUZLE - řídíci provozu :o) ZUZLE - řídíci provozu :o) ZUZLE - sledování letového provozu ji dokonale utahalo... :o)

Odpoledne rychle uteklo a nastal čas vyrazit k Brnu, vyzvednout mámu z práce a vrátit se domů. Tak zase někdy příště...

<- Zpět