Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail
AirCon NEWS

Slunečný víkend se koná všude, jen né u nás na jižní moravě. Přesto jsem se po obědě vypravil na letiště do Miroslavi alespoň na pokec, když už to nebude na létání a dobře jsem udělal, protože nakonec jsem si i zalétal.

Úkony před vstupem na dráhu 12 AirCon Miroslav Troskotovice Naše moře Naše moře Naše moře

Letiště v Miroslavi je přeci jenom o nějakých 100 metrů níž než moje rodná víska a tak tu nebyly mraky až na zem jako u nás. Po mém příjezdu byl přítomen jen Leoš který záhy ze svým žákem odlétl pilovat techniku pilotáže. Počasí se pomalu ale jistě lepšilo a po příjezdů Hortových už chvílemi i svítilo sluníčko.

Rybník Vrkoč plný natěšených ryb - příští týden je čeká výlov :o) Palubka FOXe Naše moře Naše moře Naše moře

S radostí jsem přijal od Vladimíra Hortovic pozvání na palubu jeho FOXe a vydali jsme se na malý výlet po okolí letiště. Všude okolo se válela nízká oblačnost a vypadalo to že jen kolem letiště je objednán kus modré oblohy. Pěkně jsem se pokochali výhledy na to "naše" moře.

Naše moře Úrodné lány Zde nestoupat - zde je přikázáno ležet! :o) Na finále dráhy 12 AirCon Miroslav Racek a v něm pilot Bracek

Leoš se mezitím vrátil bez žáka, kterého vysadil někde poblíž jeho bydliště (to jsou služby co :o), a tak jsem si ještě půjčil školní Koalu a dal si tři cvičné kroužky aby to nezapoměl. Pak už se začala opět natahovat nízká oblačnost a měli jsme po létání. Bylo to krátké, ale bylo to hezké - jako vždy :o)

<- zpět