Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail
Jak na Nový rok tak po celý rok

Tak jsme na letišti v Miroslavi založili letový deník 2005. Já mám tu čest být pro letošek na prvním řádku, neb jsme s kamarádem tvořili první posádku co dnes odstartovala. Předloni byla účast hojnější, loni se nás sešlo taky celkem dost, ale nedalo se létat a možná i proto jsme se letos sešli jen v skromném počtu. No alespoň nebyla tlačenice u hangáru a vystačili jsme si s jednou Koalou.

Břežany Láďa Hortů (uprostřed) se má jako v bavlnce Koala Mladý Doubek si draka rychle ochočil... ... zatímco otec Doubek zdatně nadhazoval :o)

Při prvním letu jsme si s Víťem udělali jen malý výLET po okolí. Souvislá vrstva mraků v okolí letiště nám ani víc nedovolila a koukání na pošmournou nezasněženou krajinu nás dlouho nebavilo. Přistáli jsme a vystřídali jsme se s kolegy. Počasí se ale rychle lepšilo, nejnižší vrstva mraků zmizela, a dvě další patra značně řídla.

Na výsluní Mrakovka I. Mrakovka II. Mrakovka III. Po dosažení FL100 čumák dolů a hajdy domů...

To byl důvod k tomu vydat se ještě jednou do vzduchu. Tentokrát nám byl odměnou krásný výhled, sluníčko, přesně to co jsme při prvním letu postrádali. Doufám tedy že lidové rčení nelže a my jsme si tímto zajistili aby se nám po celý letošní rok dostávalo krásných letových požitků.

<- zpět