Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail
Víkendová taškařice na letišti

Z blížícím se sobotním večerem poměrně větrného dne se začínájí scházet první hosté. První na řadě s gratulacemi byl Leoš a hned v zápětí jsme se vrhli na Martina, který ke gratulacím navíc schytal sprchu šamaňským, jak se na novopečeného pilota sluší a patří.

Finále v podání Vladimíra Šilhana Leoš přijímá gratulace Kučova radost z nového trička

Po těchto "nezbytných" oficialitách už nebránilo nic tomu aby se zábava rozběhla na plno. Podával se výtečný guláš, bečka byla naražena, červené víno mnělo tu správnou pokojovou teplotu a těch chlebíčků a jednohubek - hmmmmmmm!!!!

které mu bylo v zápětí polito šampaňským :o) Co se v mládí naučíš... Dámský klub

Rozpoutala se družná debata na témata více či méně spjatá s lítáním, prohlíželi se alba plná fotek, plnili se a vzápěti vyprazdňovali skelnice. Zkrátka večírek jak má být.

Pánský klub Leoš rozlévá víno - jak do sklenic tak po stole :o) Oslavenci se ukládají k spánku hrdinně ve stanu

Nedělní ráno nás přivítalo modrou oblohou a postupně sílícím větrem. Po poledni podnikl Fox a Koala 01 výlet na vysočinu a v silném větru za podpory vydatné termiky si užili svoje. Po přistání vypadali značně setřepaně ale k žádnému znečistění kabiny nedošlo :o)

Nedělní sluneční kalné ráno Leoš leští Alpina ještě netuše že zcela zbytečně Old Kučo & Kučo

Podle původních plánu se měl konat aerovlek Alpina, ale bohužel nám nebylo přáno. Petr se hned ráno pustil do pár drobných úprav na vlečné Koale, a když jsem večer kolem šesté odjížděl ještě se v tom za pozornosti značného publika vrtal.

Zpět