Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Kalendář
Vizitkář
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní

Mail


::: ONEbit.cz ::: Webhosting, který Vám sedne :::


Spřátelené weby:

XCzech - 9000 kilometrů na motorovém padáku za 90 dní

Chorche

Paragliding Tandem - paraglidingové tandemové lety - Paragliding Vysočina a SZ Čechy

MORAVSKÝ KAMEŇ 2008

Reklama JLM
Reklama AirCon


Tlačítko pro vás:
Mechy.cz

PF 2012
Zpět na xichtovou verzi ->...

Předvánoční nadělení na Falconu

23. prosince 2011

Tož poslední letošní akce je úspěšně za náma! Jako vždy to bylo velkolepé a v neděli jsem si dokonce zalétal!
Účast byla již tradičně velice slušná a tak nemá cenu se více rozepisovat, kdo nebyl jeho chyba, kdo byl a má to rozmazané, tak si to doufám podle fotek trochu srovná :)
Poděkování si zaslouží Honza Šedivý a ti kdo mu pomáhali za skvělou organizaci, Roman s Proxíkem ze práci kterou dělají pro Kameň a jakou show s toho na konci udělali, lidi s FALCONu za to, že je jen tak něco nerozhodí, i když třeba velkýmu letadlu nevyjde rozpočet a trochu jim naboří hajzlíky... :)

Fotky i s popisky naleznete ve fotogalerii ->

Další fotky a články najde na mateřském serveru Moravského kameňa, kde najdete všechno kromě výsledků této soutěže :) Proksik.cz


Kalendář MOTOROVÝ PARAGLIDING 2012

Nástěnný kalendář
MOTOROVÝ PARAGLIDING 2012

10. listopadu 2011

Mechový letecký kalendář pro rok 2012 je TU! Cena je oproti loňsku nižší, tisk bude na kvalitnějším papíře, pokud se sejde dostatečný počet objednávek bude tištěn kalsickým ofsetem! Náhled kalendáře ještě není finální, pravděpodobně dojde k drobným výměnám fotek - snažím se o vyváženost v rámci možností...

Pro pořadatele akcí, kteří už znají datum pro rok 2012, nabízím možnost umístit jejich akci do kalendáře!

Možná je i individuální úprava kalendáře (firemní logo, vlastní fotky) - stačí se domluvit.

Cena:
280 Kč - základní cena
5% sleva při platbě předem
5% sleva pro piloty registrované v Mechové vizitkáři - platí i pro piloty kteří zároveň s objednávkou zašlou údaje do vizitkáře
Slevy lze kombinovat!

Distribuce kalendářů bude probíhat primárně na akci Předvánoční nadělení na Falconu, dále je možný osobní odběr v Rosicích, nebo i jinde po domluvě, poštou budu kalendáře zasílat jen na základě platby předem na můj účet.

Závazné objednávky prosím zasílejte na můj email - každou objednávku potvrdím, takže pokud vám do dvou dnů nepřijde odpověď je něco špatně a ozvěte se.
Náhled na kalendář naleznete zde ->


Akce "Býkovické Air Games 2011" zrušena!

4. října 2011

Dnes mě dorazila informace že akce je pro nepřízeň počasí bohužel zrušena.

Vše najdete v Mechovém kalendářiMimořádný soutěžní sraz členů svazu MPG

Mimořádný soutěžní sraz členů svazu MPG

11. října 2011

Ve dnech 21.-23.10. 2011 proběhne na letišti v Jihlavě mimořádný soutěžní sraz všech členů svazu MPG s bohatým programem a bonusy pro členy svazu.

Podrobnější info v Mechovém kalendáři ->


Akce "Býkovické Air Games 2011" zrušena!

4. října 2011

Dnes mě dorazila informace že akce je pro nepřízeň počasí bohužel zrušena.

Vše najdete v Mechovém kalendářiSlet motorových padáků PÁLAVA CROSS Přibice 2011

PÁLAVA CROSS Přibice

25. září 2011

První ročník sletu motorových padáků navazující na již tradiční podzimní „Pálavské polétání“ spojené s ochutnávkou vín a burčáku máme úspěšně za sebou!
Celý víkend se nesl ve znamení nádherného babího léta. Vypilo se 90 litrů burčáku, snědlo hromada řízků, kýbl guláše a několik metrů cigárek s udírny. Znepojízdnily se tři auta, vystřílela se krabička diabolek a všichni si do sytosti vydováděli jak na zemi tak ve vzduchu. Tož dobré to bylo!!!!

Výsledky soutěží naleznete na stránkách Paramotors.cz

Fotky i s popisky naleznete ve fungl nové fotogalerii ->

Fotogalerii teprve ladím a tak vám budu vděčen za jakékoliv podměty a připomínky!


SLALOMANIA WORLD CUP PARAMOTOR 2011

18. září 2011

Na jihu sladké francouzké Prováns se od 14. do 18. září závodí kolem pylonů. A máme tam naše šikovné piloty ve složení: Jirka Koudela, Petr Matoušek, Zdenda Řezníček, Jakub Šedivý a Lukáš Koláček. Držmě chlapcům palce a děkujeme za každodenní velice vtipně a dobře udělané zpravodajství.

Konečné výsledky:
8. Jirka koudela
12. Petr Matoušek
13. Jakub Šedivý
21. Lukáš Koláček
23. Zdenál Řezníček

Moc hezký výsledek, tož veliká gratulace!!!!!

A neb mě kluci poprosili o propagaci, tak to video vždy najdete tady:

Videoreportáže z minulých dnů:

SLALOMANIA 2011 racing day ONE! ->

Slalomania 2011 first day ->Přibyslavské PPG rožnění

12. září 2011

Máme za sebou další podařenou akci na letišti v Přibyslavi. Počasí úžasné, domorodci jako vždy přívětiví, čuník byl lahodný a i to pivko jsme zvládli vyzunknout! A u toho všecho se stihlo i létat mezi pylony, či jen tak šmejdit po překrásné okolní krajině.

V neděli, když už nebylo co fotit, neb všichni odtáhli k domovu, jsme si udělali s Kantorem hodinový výLET jeho překrásným letadýlkem po okolí, čímž mu ještě jednou děkuji! Vixen, to je jeho hornoplošník v barvách Staropramenu, se velice příjemě pilotu a přesně takhle si představuji letadélko na pohodové čundrování po českých krajích.

Fotoreportáž s popisky neleznete ve fotogalerii ->


Předání výtěžku sbírky Honzovi Jílkovi

9. září 2011

Dne 8. 9. 2011 byla ukončena sbírka ve prospěch Jana Jílka, který před časem při požáru přišel o dům a výrobní prostory a sám byl popálen. Výtěžek této sbírky byl v sídle LAA ČR Janu Jílkovi předán za účasti prezidenta LAA ČR, J. Brskovského a hlavního inspektora MPK M. Humla. Je velmi potěšující, že na výzvu reagovalo množství dárců a pomoc dosáhla značné výše, která Honzovi pomůže alespoň v průběhu následujících týdnů, které pro něj budou nejsložitější. Jasně se tím prokázala soudržnost a vzájemná podpora komunity lidí pohybujících se kolem motorového paraglidingu.

Tlumočíme jeho poděkování:
"V červenci mi vyhořel dům a já mám štěstí, že mám kolem sebe tolik skvělých přátel ochotných mi pomoci,abych mohl znovu začít. Chci Vám všem touto cestou moc poděkovat za to, že JSTE, že mi pomáháte znovu obnovit podnikání, že jste mi dali sílu to nevzdat a že jste pomohli mé rodině. Ještě jednou díky všem za pomoc, hodně to pro mě znamená. Honza"


Archiv