Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Kalendář
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail


PF 2006

Tak jsem otestoval dárek od Jéžiška
27. prosince 2005

Napřed to vypadalo že s toho dnes nic nebude, neb jsem neměl hlídání, ale nakonec Jarunka do práce nemusela a já jsem mohl s kamarády vyrazit na louku za Rosice otestovat moji novou helmu.

Krátkou reportáž s fotkama naleznete zde->POJIŠTĚNÍ - novinky na stránkách LAA
21. prosince 2005

Na stránkách LAA se dnes objevili čerstvé informace týkající se pojištění pro členy LAA. Podrobnosti naleznete zde ->


Předvánoční setkání v Prostějově Předvánoční setkání v Prostějově
18. prosince 2005

Letiště FALCON v Prostějově už se několikrát osvědčilo a tak dostali kamarádi skvělý nápad uspořádat zde předvánoční setkání pilotů motorových padáků. Celá akce se velice vydařila.

Reportáž s fotkama zde->CIRRUS SR20-G2 Mám novou známost - CIRRUS SR20-G2
13. prosince 2005

Původně jsem s kamarádama na víkend plánoval krosnovýlet někam po větru (měli jsme domluvený svoz), ale pak přišla nečekaná nabídka. Zavolal Kučo že jede na Tuřany prohnat nový stroj - čtyřmístný Cirrus SR20-G2. Krosna bude muset počkat, třeba na víkend do Prostějova.


Zimní radovánky Zimní radovánky
5. prosince 2005

Koncem listopadu se dostalo se sněhovou nadílkou i na jižní moravu. Bohužel se na naši rodinu dostalo i s přídělem bacilů. Prvně ochořelo Zuzle, pak mamka a nakonec i já. Když zavolal Víťa jestli nepůjdeme létat, tak jsem mu mohl tak akorát půjčit foťák. A jak se svého úkolu zhostil můžete zhodnotit zde->


Mechové NEWS
4. prosince 2005

Je tomu skoro měsíc co jsem to tady naposledy aktualizoval. Je to mrzuté, ale prostě nestíhám. Nechápu proč ci všichni vzpomenou s PFkama, kalendářema a ostatníma kravinama co mě živí najednou a nejlépe ke konci roku. Aby to nebylo tak jednoduché tak mě ještě napadla jakási nemoc. Ale už vidím na konec té haldy práce a tak vám mohu slíbit že od pondělí zde každý den najdete něco nového. Doplním popisky s Tachova, doplním fotky z VH, mám tady krásné fotky s prvního létání na sněhu, mám tady jeden zapomenutý podzimní výLET... a třeba se mě i povede se zase dostat do vzduchu když počasí dovolí.

Takže děkuji za trpělivost a já se fakt polepším!!!Létání, létání, všechny chmury zahání...
8. listopadu 2005

Dnes po ránu jsem neměl zrovna dobrou náladu, bylo mě spíš smutno s toho co se děje na některých diskuzích, ale pak vykouklo sluníčko, nefoukal vítr, práci jsme hodili do kouta a šli si z Vítěm zalétat...

Více zde->VH - rauchpauza Valná hromada svazu motorového paraglidingu
5. listopadu 2005

Reportáž vznikala on-line přimo od stolu na valné hromadě a pro autentičnost jsem ji tak bez úprav nechal.
Komletní zápis i s fotkami naleznete zde->


Upozornění pro řidiče: na D1 lze díky valně hromadě MPG očekávat zvýšený provoz!!!! :o) Valná hromada svazu motorového paraglidingu - pozvánka
4. listopadu 2005

Tuto sobotu, to jest 5. 11. se konná valná hromada svazu motorového paraglidingu na Nové Živohoušti. Kdo máte zájem se podílet na chodu svazu přijeďte a podpořte to co je pro vás dobré. Pro všechny kdo nemohou, nebo nechtějí přijet budu připravovat on-line reportáž aby jste si tu srandu taky užili... Tak sledujte www.mechy.cz!


Komáří rojení na Živohošti Komáří rojení na Živohošti
3. listopadu 2005

Včera jsem konečně dodělal Straník, dnes jsem dorazil Živohošt, v sobotu na valné hromadě MPG už snad budu on-line, doufám že se mě čtenáři nerozutekli :-)
Předposlední říjnový vikend se na Živohošti slétli komáři s široka daleka aby společmě užili krásného podzimního víkendu. A že se to vydařilo se můžete přesvědčit v třídilné fotoreportáži->


Nirvana víkend na Straníku
2. listopadu 2005

V termínu od 7. do 9. října se uskutečnilo již tradiční setkání pilotů pod slovenským Straníkem. Počasí i přes tento pozdní termín vyšlo skvěle a tak se létálo po všechny tři dny, klábosilo, baštilo a popíjelo po oba dva večery. No zkrátka bezva víkend. Tentokrát jsem nechal prostor na Mechovkách i dalším fotografům a tak vás ve fotogalerii čeká směsice fotek tří autorů - viz popisky.


4. kolo MČR v MPG Tachov 2005
5. října 2005

Ani čtvrté, a závěrečné, kolo letošního seriálu mistroství ČR v motorovém paraglidingu nemělo štěstí na počasí. Původně čtyřdenní závody byly o den zkráceny a odlétalo se jen pět disciplín. Ale (naštěstí) větru dešti neporučíme.

Kompletní reportáž s letiště Tachov naleznete zde->Závěrečné kolo Mistrovství České republiky v motorovém paraglidingu - nový termín!!!
28. září 2005

P O Z O R  -  z m ě n a  !!!

Paragliding klub Planá Tě srdečně zve na závěrečné kolo Mistrovství České republiky v motorovém paraglidingu, které se koná v dnech:
28. 9. - 2. 10. 2005 na letišti Tachov.

Prezentace závodníku: 29. 9. od 17.00 hod. Startovné 1 500 Kč, 1. briefing 29. 9. v 20.00 hod.

Všichni jsou srdečně zváni.

Za Paragliding klub Planá Jožka Káčer


Foukalo tak že to létalo i bez padáku :o) Vraní slet vol. VII.
17. září 2005

Máme za sebou sedmý roční sletu v moravské bráně. A letos ní slušně protahovalo, takže se slet odehrál především na společenské úrovni. I když díky Vránově vynalézavosti se létalo celý den a celou noc!

Pár fotek a něco málo textu naleznete zde ->Vrána Vraní slet již příští víkend !!!
6. září 2005

Konečně mám oficiálně potvrzený letošní termín Vraního sletu!
Takže v Jezernici to letos vypukne 16. - 18. září a zajisté se opět nebudeme nudit. Všude dobře, u Vrány nejlíp!

Pro inspiraci reportáž z minulého ročníku zde ->Jirka Zvolánek a jeho Nirvana-MAC Po celodenní dřině zasloužený odpočinek
29. srpna 2005

Dnes jsem zákazníkovi konečně předal jeho oblíbený měsíčník a tak jsem si zasloužil chvilku odpočinku. Bylo to na rychlo, bylo to na hodinku, ale bylo to fajn :o) Navíc jsem se na našem malém výletu potkali s novým kamarádem.

Pár fotek a něco málo textu zde ->Mistrovství světa v ultralehkém létání Levroux - 2005
28. srpna 2005

Tak a je dobojováno. Meteo podmínky moc nepřáli (jak už je tomu letos na závodech zvykem), ale povedlo se odlétat 8 disciplín (na týdenní závody nic moc). Fanda Salava který se celou dobu držel na druhém místě nekonec skočil pátý, v první desítce je ještě Pavel Březina. Celkově jsme v týmech skončili druzí za Francouzi. V tříkolkách Petr Matoušek obsadil krásné třetí místo, následovaný Michalem Křivánkem, celkově v týmech opět stříbrná příčka.
Ultralajťáci si vedli velmi podobně - také stříbro.

    G R A T U L U J E M E  ! ! !

Podrobné výsledky naleznete zde ->

On-line zpravodajství LAA naleznete zde ->Závin startuje Sobotní trocha paraglidingu a hodně krosnění na Vysočině
25. srpna 2005

Rosničkáři hlásili na víkend hnusně, ale nenechali jsme se odradit a stálo to za to! Sobotní den jsme strávili poletováním nad krásnou Vysočinou.

Více jako vždy zde ->Pálavské krosnění aneb inspekce po vinicích
14. srpna 2005

Ve čtvrtek mě zavolal Jarek Sura jestli si nechceme o víkendu přijet zalétat na práškařské letiště do Popic, poblíž Pálavy. Předpověď počasí vypadala optimisticky a tak jsem hned rozeslal SMSky kamarádům kdo se přidá. Přidal se Víťa, Radim a Karel, ti co se nepřidali mohou jen litovat!

Více jako vždy zde ->Slet Chroustů - Červený Potok 2005
2. srpna 2005

Slet v režii SPV (Spolek Přátel Vzduchoplavby) opět nezklamal. Obvzláště půlnoční ohňostroj stál za to a mnozí na něj budou dlouho vzpomínat a konečně si koupí nový stan :o)

Reportáž a hlavně fotky naleznete zde ->Matka náčelník vzácně v akci! Červený Potok 2005
28. července 2005

O tomto víkendu se konná jeden z nejvypečenějších sletů sezóny, Slet Chroustů na Červeném Potoce.

Spolek Přátel Vzduchoplavby SPV už má na nás zajisté jako každoročně připravený náročný program... a navíc letos to vypadá že se možná bude i létat a nebude ani sněžit :o)

Přibližná poloha: N50°06'27'' E16°47'12'' - prostě těsně před obcí "Červený Potok" to vzít v pravotočivé rovno, pak odvážně přes koleje, mezi haldami dříví kolem bunkru pořád rovno a zachvíli již uvidíte na pravoboku vlád rudý prapor (nebo tam bude letos celá Aurora?).

Kdo neví co ho čeká může nakouknout na reportáž z předchozích ročníků:
Potok 2004 | Potok 2003 | Potok 2002Expedice roMANIA 2OO5 - on line zpravodajství
23. července 2005 - aktualizováno

Tak mám od všech členů potvrzeno že se dostali v pořádku do svých domovů. Tímto považuji expedici roMANIA za ukončenou. Bylo to fajn, bylo tam krásně a až vám bude někdo tvrdit že rumunsko je chudá zaostalá země plná zlodějů nevěřte mu a jeďte se tam podívat!

Časem vznikne podrobná reportáž s celé akce, ale chci to udělat pořádně (fotky, mapy, odkazy) a tak to bude chvíli trvat.

Stručný zápis s dnů minulých najdete zde->Romania 2oo5 - ilustrační foto - naším cílem nebudou ani tak památky jako spíš panenská příroda... Expedice roMANIA 2OO5
8. července 2005

Je načase vám představit naší expedici do krajů nepoznaných. Dnes totiž vyrazíme!!! S původní mnohačlenné skupiny nakonec vykrystalizovalo jen pevné jádro (FunFly jseš zrádce!!!!) - je nás pět + dva padáky, dvě krosny a dvě krásný čtyřkolky od Subaru, který nás doufám vždy dovezou tam kam by většina z vás ani nedošla :o). Rozdělení jednotlivých funkcí proběhne až zítra v noci ve vlaku a tak až potom budu konkrétnější - brousím si zuby na funkci nástěnkáře a ochutnávače... V rámci možností by se na Mechovkách měli pravidelně sporadicky objevovat aktualizace. Tak sledujte Mechovky, ať víte kde je nám konec...Nástup pro odměny 3. kolo MČR v motorového paraglidingu
S K U T E Č

7. července 2005 - aktualizováno

Máme za sebou třetí kolo letošních závodů v motorovém paraglidingu. Počasí vypadalo všelijak, ale nakonec si to krásnou nedělí všechno vynahradilo a tak si i závodníci celkem slušně zazávodili. Kompletní reportáž, která vznikal z větší části přímo na závodech naleznete zde ->Zdenek Šafařík AirCon NEWS
26. června 2005

Uf, konečně jsem se dostal k tomu abych zpracoval článek z nedělního výletu na letiště. Ještě tady mám fotky a zážitky s pondělního a úterního krosnění, ale ty se tu asi objeví až po dovolené na kterou za chvíli odjíždím... I když pokud tam bude signál, tak to možná po večerech spáchám na chatičce. Takže sledujte Mechovky!


Je letovo a tak je ve vzduchu křídlo na křídle :o) L e t o v ó ! ! ! !
21. června 2005

Počasí konečně pochopilo jak se má chovat a tak máme s kamarády za sebou tři dny létání. Ačkoliv byl dnešní den nejdelším dnem roku, stejně je to málo abych to stíhal všechno zpracovat. A tak se jen těste a se k tomu dostanu - létalo se letadle, létalo se s krosnama, mám něco přes GB fotek...2. kolo MČR v motorového paraglidingu
P R O S T Ě J O V

11. června 2005

Reportáž z letošího druhéko kola mistrovství ČR v motorovém paraglidingu, která vznikala formou on-line aktualizací přímo z letiště. Škoda jen že jsou to snad první závody na kterých se vůbec nezávodilo :o(

čtvrtek | pátek | sobota | neděle2. kolo MČR v motorovém paraglidingu
6. června 2005

Pozvánka
Zvu tě na závody do Prostějova!
Toto kolo se koná na letišti Falconair v Prostějově.
Závody začínají 1. briefingem 8. 6. 2005 v 21.00 hod. v budově letiště. Ukončení závodů 12. 6. 2005
Bez účasti na 1. briefingu není možné startovat v první ranní disciplíně 9. 6. ráno.

Podmínky pro přijetí do závodů:
platný pilotní průkaz, technický průkaz a certifikát o zákonném pojištění, zaplacení startovného. Dále pak loger nebo GPS.

Startovné 1200 Kč

Ubytování v prostorách letiště, spousty místa.

A kdyby něco tak zavolej tel: 602650396
                                                                       Míra KadečkaV tomhle hicu jedině do Lednice
29. května 2005

Ve čtvrtek jsem měl náhodou cestu na jih moravy a tak jsem se zastavil po dlouhé době na letišti v Miroslavi. Bylo krásné počasí a na letišti panoval čilý provoz. Spoustu fotek a něco málo textu naleznete zde ->


Rybníček u Jabloňova Krosnění u Jabloňova
28. května 2005

Po týdnu jsem se konečně dostal ke zpracování fotek z minulé soboty kdy jsme si polétali na Vysočině.
Více v malé fotoreportáži ->


Horkovzdušný balon na úpatí Pálavy Mechové N E W S
27. května 2005

Uf, napřed bylo hnusně a tak nebylo o čem psát... Teď je pro změnu krásně a zase není kdy psát, protože čas co se mě povede vyšetřit věnuji raději tomu létání. Mám tady materiály ze soboty, kdy jsme polétali a pak poseděli z volnomyšlenkáři (PG) u Jabloňova, mám tady kopu fotek ze včerejší dne, kdy jsem po dlouhé době usedl do letadla a to přímo do krásného Dynamica se zatahovacím podvozkem a udělal jsem si tak osobní rychlostní rekord v ULLa. Mám tady fotky horkovzdušného balonu, mám tady fotky ohňostroje... No jestli to někdy zpracuji tak se máte na co těšít :o)Výkvět současné architektury - satelitní městečko - ilustrační foto Letiště   v   o h r o ž e n í ! ! !
26. května 2005

V bulvárním plátku by jste pod tímto nadpisem nalezli nějakou senzační zprávu o tom jak snadno mohou teroristé přistát na libovolném letišti, ve stejnojmenném filmu už by to bylo asi dotaženo ještě dál... Realita je daleko horší. Nebezpečím je totiž lidská hamižnost, spojená s úplatným beztrestným úředníkem. A tak se může lehce stát že zavedené fungující letištěletiště skončí jako parcely pro další skvost současné architektury - satelitní městečko. Kdo jste propásli včerejší reportáž TV PRIMA, můžete ji zhlédnout zde ->   (pořad "Proti srsti" z 25. 5. 2005)


Už se nám to krásně zelení! Slunění kolem rodné hroudy
19. května 2005

Nejlepší jsou neplánované narychlo zorganizované akce! V pondělí jsem musel dát auto do servisu a navíc jsem měl tolik práce že jsem vůbec nepočítal s tím že bych mohl jít létat. No a jak se to nakonec vydařilo můžete posoudit v malé fotoreportáži ->


Stupně vítězů kategorie PPG 1. kolo MČR v motorového paraglidingu
S T R A K O N I C E

8. května 2005

Od čtvrtka do neděle se na letišti ve Strakonicích uskutečnilo první ze čtyř kol mistrovství ČR v motorovém paraglidingu. Počasí moc nepřálo, ale nakonec se zadařilo odlétat čtyři disciplíny.

Celou fotoreportáž naleznete zde ->Perštejn VýLET na Perštejn
30. dubna 2005

Poslední dubnová sobota se vydařila. Sraz jsme si domluvili na čtvrtou odpolední na naši oblíbenou louku mezi Rosicemi a Kratochvilkou a sešlo se nás tolik že to připomínalo malý slet.
Více naleznete ve fotoreportáži ->


Hele Mechy letí.... fotil Tomáš Condom Mrňa Mechové N E W S
26. dubna 2005

O víkendu bylo celkem letovo. Sobotu jsem strávil částečně pracovně a částečně s rodinou neb Zuzle slavilo 2 narozeniny (to to letí :o).
V neděli se naštěstí nekonalo škaredé počasí co nám slibovali meteorologové a tak jsme se odpoledne nechali od Víťe vylákat na louku za Rosice. No sice bylo slunečno, ale větrno a taky kosa. Do vzduchu jsme se tak dostali až těsně před západem slunce kdy se vítr trochu umoudřil. Jedinou fotku co mám je od kamaráda, já jsem ani nefotil, světlo už stálo za houby. Ta fotka je ovšem o to cennější že jsem na ní já, těch moc nemám :o) Naleznete ji ve fotogalerii.

No a co nás čeká a nemine? No doufám že budu mít konečně víc času na létání, že se dostanu k tomu abych sem hodil velice vydařené video z létání nad zamrzlou přehradou a že se taky konečně podívám na letiště do Miroslavi kde je také spousta novinek - např. nový Dynamic se zatahovacím podvozkem co lítá 270 km/h...Pozvánka  do  S T R A K O N I C
17. dubna 2005

Míra Kadečká hlásí:

"Chtěl bych vás všechny pozvat na 1. kolo MČR Motorovém paraglidigu roku 2005.
Tyto závody se konají na Letišti ve Strakonicích, začínají raním briefingem 5.5.2005 v 5.00hod a končí vyhlášením výsledků 8.5.
Podmínky pro přijetí do závodů:
platný pilotní průkaz, technický průkaz a certifikát o zákonném pojištění, zaplacení startovného.
A hurá do 21. století, přivezte si GPS jinak vám nemůžeme vyhodnotit většinu navigačních tratí.
Startovné: 1500Kč, v ceně je zahrnuto ubytování a používání sociálního zařízení aeroklubu, poplatky a používání letiště, mapy.
Pro včas příchozí zajištěna omezená kapacita v budově letiště, pro opozdilce plocha na výstavbu stanu."

Kontakt:
Pavel Štěpán  tel: 602 432 343
Miroslav Kadečka  tel: 602 650 396Plánujte dovolenou, balte kufry, termíny závodů jsou tu! Letošní termíny a místa závodů MČR MPG
10. dubna 2005 - aktualizováno

1)   5.-8. 5. Strakonice
      info: P. Štěpán, tel.: 602 432 343

2)   9.- 12. 6. Prostějov
      info: R. Frank, tel.: 608 758 214

3)   30. 6. - 3. 7. Skuteč
      info: Z. Andrlík, tel.: 737 341 423

4)   povinné soustředění reprezentace 22. - 24. 7.
      (náhradní termín v případě špatného počasí je 29. - 31. 7.)

5)   20. - 27. 8. mistrovství světa ve Francii

6)   6. - 9. 10. Tachov
      info: J. Káčer, tel.: 608 040 439
      (na těchto závodech bude vyhlášen mistr republiky 2005)

O něco podrobnější informace včetně podmínek pro účast naleznete kupodivu na stránkách LAA. Mechovky bodou při tom a stejně tak jako v minulých letech, Vám budou přinášet aktuální zpravodajství.První jarní bouřka První jarní bouřka nad Brnem
6. dubna 2005

Máme za sebou, alespoň u nás na jižní moravě, první letošní bouřku. Přišla z nenadání, vzduch pák krásně voněl, jen mohlo trochu víc pršet aby už se splách ten prách a špína co se všude po zimě válí. Už se těším až si půjdu nějakou pořádnou bořku zafotit.


Jihočeské skotačení - reportáž Jihočeské skotačení - reportáž
5. dubna 2005

Tak konečně je to zde, reportáž z víkendového sletu na bývalém vojenském letišti Tchořovice poblíž Blatné je hotova. III. ročník se stejně jako ročníky předchozí velmi vydařil, více naleznete zde ->


Klikni si pro větší mapku letiště Thořovice (N 49°25'54'' E013°47'45'') Jihočeské skotačení již zítra!!!!
31. března 2005

Tento víkend, který má být dle předpovědí slunečný a bezvětrný, se koná již III. roční setkání pilotů na bývalém vojenském letišti v Tchořovovicích poblíž Blatné. Malebná krajina jižních čech, spousta kamarádů, příjemné zázemí v hostinci "Na Statku", přes den létání, večer bigbít - co víc si přát!!!
Podrobnější info na stránkách organizátora Chorche.com.


Ideální podmínky pro start! Ve vzduchu to voní jarem!
25. března 2005

Už od rána nás od pracovních poviností odvádělo hřejivé sluníčko a slabý větřík, je tedy omluvitelné že jsme to zabalili o trochu dřív a vyrazili na celkem oschlou loku za naší vísku.
Krátkou fotoreportáž neleznete zde ->Mechové N E W S
22. března 2005

Po delší odmlce Mechovky opět (i když jen zlehka) ožívají. Konečně jsem se vypořádal s chorobou která mě strpčovala život a neustále se vracela, snad už mám z krku i účetnictví, venku je po dlouhé zimě jaro a tak se snad začne pořádně létat!

Pro začátek jsem doplnil do fotogalerie dlouho slibované fotky ze křtu kamarádova padáku (sekce PG), do sekce (MPG) jsem přihodil pár fotek z nedělního záletu plochy u Kratochvilky který podnikl notorický lítač Víťa Doubků.

A co nás čeká hned příštích víkend? Tradiční setkání PG a PPG pilotů v Blatné (zde naleznete reportáž z ročníku 20042005). Já už mám pokojík objednaný :o)Steve Fossett úspěšně absolvoval rekordní nonstop oblet zeměkoule!!!
3. března 2005

Steve Fossett, miliardář a dobrodruh (to jsou alespoň zaměstnání), jako první na světě obletěl zeměkouli na jednu nádrž (do které narvali po špunt 8636 kg paliva). Tento kousek podnikl na palubě speciálně konstruovaného ultralightu "Global Flyer".
Maximální rychlost tohoto stroje je 460 km/h, trasa letu měřila minimálně 36 787,5 km, naštěstí mu prý foukalo do zad :o)

Podrobné informace naleznete na domovské stránce projektu zde->První letošní krosnění!
20. února 2005

Počasí nebylo ideální, ale nefoukalo, na polích nebylo bláto, ale sníh a oblačnost neležela až na zem. Po dlouhých 87 dnech jsem si konečně zalétal s krosnou. Ách.....
Světla na focení moc nebylo, tak omluvte sníženou kvalitu fotek ->Úvaha nad existencí nebo neexistencí předsednictva motorového paraglidingu
část druhá
19. února 2005

Na spřáteleném Funflým webu se objevila další část úvahy nad existencí či neexistencí předsednictva krosnosvazu.
Po té co jsme si v Pilotovi mohli mimo krásného PR článku o vrtulích přečíst i krátký odstaveček o tom proč zde PPG svaz máme je to zajisté zajímavý pohled na celou problematiku. Úsudek ať si každý udělá sám...Sněholetící Trabant křížený s Jawou Závody sněholetů 2oo5 za dveřmi
17. února 2005

Včera večer jsem poslouchal vrány na střeše a štěbetali něco o tom že i letos hlavní Vrána uspořádá závody sněholetů. Kdo má chuť závodit, a nebo jen tak očumovat a u toho něco dobrého zakousnout a vypít neměl by chybět příští víkend 25.-27.2. na ranči u Vrány

Na fotky z loňského ročníku můžete kouknout zde->Hospůdka u Kebuleho - místo činu Víkendový dýchánek na Živohošti
13. února 2005

O víkendu jsme se s přáteli sešli na Živohošti, v naší oblíbený hospůdce "U vodníka Kebuleho". Počasí létání nepřálo (a to tak že nelétaly ani Machajdi), ale i přesto to byla příjemná společenská akce. Vždyť třeba Funflyho jsem neviděl už ani nepamatuji :o)
Něco fotek s trochou textu zde->Drsný Bratr Tomáš Krosnění na Veveří, aneb jak jsem si jediný nezalétal...
9. února 2005

V sobotu jsme se vzbudili do mrazivého, ale slunečného rána. Měl foukat slabý vítr do dvou metrů a tak jsme již v pátek předběžně náplánovali nějaké to létání. Jak to nakonec dopadlo a proč jsem nakonec já jediný zůstal na zemi se počtete zde->Sobotní výLET za Pradědem
2. února 2005

Konečně jsem se dostal k dokončení článečku o sobotním výletu z Jižní Moravy do Jeseníků.
Článeček naleznete zde->Co vás čeká a nemine!
20. ledna 2005

Po měsíci jsem se konečně dostal do vzduchu. V sobotu jsme si udělali výLET na Pradět, v neděli jsem měl tu čest být u křtu kamarádova nového padáku. Za ty dva dny mám 1GB fotek a teď to bude chtít trochu práce abych vám to mohl předhodit. Prosím o chvíli strpení - doufám že nebudu jako Flák, který nám už měsíc slibuje fotku s Kozákova :o)Létající Chopper
13. ledna 2005

"Iba blázon by vynakladal námahu a peniaze na niečo, na čom by sa nedalo lietať!"

Máme tu další zajímavý článek od Miloša zo Slovenska, který se ochotně podělil o zkušenosti nabyté při stavbě svého létajícího monstra->050101 Jak na Nový rok tak po celý rok
1. ledna 2005

Již po třetí se na Mechovkách objevuje tento nadpis, i když loni byl pro nepřízeň počasí lehce modifikovaný. Letos se nás sice nesešlo mnoho, ale počasí přálo a tak jsme započali letošní leteckou sezónu tak jak se sluší a patří.
Pár fotek a krátký komentář naleznete zde->


Archiv 2004