Home
Paragliding
MPG
Ultralighting
Fotogalerie
Kalendář
Odkazy
Moje rybičky
Ostatní


Mail

PF 2012
Kdo má averzi na můj xicht, tak může zvolit "kýčovou" verzi ->...

Předvánoční nadělení na Falconu

23. prosince 2011

Tož poslední letošní akce je úspěšně za náma! Jako vždy to bylo velkolepé a v neděli jsem si dokonce zalétal!
Účast byla již tradičně velice slušná a tak nemá cenu se více rozepisovat, kdo nebyl jeho chyba, kdo byl a má to rozmazané, tak si to doufám podle fotek trochu srovná :)
Poděkování si zaslouží Honza Šedivý a ti kdo mu pomáhali za skvělou organizaci, Roman s Proxíkem ze práci kterou dělají pro Kameň a jakou show s toho na konci udělali, lidi s FALCONu za to, že je jen tak něco nerozhodí, i když třeba velkýmu letadlu nevyjde rozpočet a trochu jim naboří hajzlíky... :)

Fotky i s popisky naleznete ve fotogalerii ->

Další fotky a články najde na mateřském serveru Moravského kameňa, kde najdete všechno kromě výsledků této soutěže :) Proksik.cz


Kalendář MOTOROVÝ PARAGLIDING 2012

Nástěnný kalendář
MOTOROVÝ PARAGLIDING 2012

10. listopadu 2011

Mechový letecký kalendář pro rok 2012 je TU! Cena je oproti loňsku nižší, tisk bude na kvalitnějším papíře, pokud se sejde dostatečný počet objednávek bude tištěn kalsickým ofsetem! Náhled kalendáře ještě není finální, pravděpodobně dojde k drobným výměnám fotek - snažím se o vyváženost v rámci možností...

Pro pořadatele akcí, kteří už znají datum pro rok 2012, nabízím možnost umístit jejich akci do kalendáře!

Možná je i individuální úprava kalendáře (firemní logo, vlastní fotky) - stačí se domluvit.

Cena:
280 Kč - základní cena
5% sleva při platbě předem
5% sleva pro piloty registrované v Mechové vizitkáři - platí i pro piloty kteří zároveň s objednávkou zašlou údaje do vizitkáře
Slevy lze kombinovat!

Distribuce kalendářů bude probíhat primárně na akci Předvánoční nadělení na Falconu, dále je možný osobní odběr v Rosicích, nebo i jinde po domluvě, poštou budu kalendáře zasílat jen na základě platby předem na můj účet.

Závazné objednávky prosím zasílejte na můj email - každou objednávku potvrdím, takže pokud vám do dvou dnů nepřijde odpověď je něco špatně a ozvěte se.
Náhled na kalendář naleznete zde ->


Mimořádný soutěžní sraz členů svazu MPG

Mimořádný soutěžní sraz členů svazu MPG

11. října 2011

Ve dnech 21.-23.10. 2011 proběhne na letišti v Jihlavě mimořádný soutěžní sraz všech členů svazu MPG s bohatým programem a bonusy pro členy svazu.

Podrobnější info v Mechovém kalendáři ->


Akce "Býkovické Air Games 2011" zrušena!

4. října 2011

Dnes mě dorazila informace že akce je pro nepřízeň počasí bohužel zrušena.

Vše najdete v Mechovém kalendářiSlet motorových padáků PÁLAVA CROSS Přibice 2011

PÁLAVA CROSS Přibice

25. září 2011

První ročník sletu motorových padáků navazující na již tradiční podzimní „Pálavské polétání“ spojené s ochutnávkou vín a burčáku máme úspěšně za sebou!
Celý víkend se nesl ve znamení nádherného babího léta. Vypilo se 90 litrů burčáku, snědlo hromada řízků, kýbl guláše a několik metrů cigárek s udírny. Znepojízdnily se tři auta, vystřílela se krabička diabolek a všichni si do sytosti vydováděli jak na zemi tak ve vzduchu. Tož dobré to bylo!!!!

Výsledky soutěží naleznete na stránkách Paramotors.cz

Fotky i s popisky naleznete ve fungl nové fotogalerii ->

Fotogalerii teprve ladím a tak vám budu vděčen za jakékoliv podměty a připomínky!


SLALOMANIA WORLD CUP PARAMOTOR 2011

18. září 2011

Na jihu sladké francouzké Prováns se od 14. do 18. září závodí kolem pylonů. A máme tam naše šikovné piloty ve složení: Jirka Koudela, Petr Matoušek, Zdenda Řezníček, Jakub Šedivý a Lukáš Koláček. Držmě chlapcům palce a děkujeme za každodenní velice vtipně a dobře udělané zpravodajství.

Konečné výsledky:
8. Jirka koudela
12. Petr Matoušek
13. Jakub Šedivý
21. Lukáš Koláček
23. Zdenál Řezníček

Moc hezký výsledek, tož veliká gratulace!!!!!

A neb mě kluci poprosili o propagaci, tak to video vždy najdete tady:

Videoreportáže z minulých dnů:

SLALOMANIA 2011 racing day ONE! ->

Slalomania 2011 first day ->Přibyslavské PPG rožnění

12. září 2011

Máme za sebou další podařenou akci na letišti v Přibyslavi. Počasí úžasné, domorodci jako vždy přívětiví, čuník byl lahodný a i to pivko jsme zvládli vyzunknout! A u toho všecho se stihlo i létat mezi pylony, či jen tak šmejdit po překrásné okolní krajině.

V neděli, když už nebylo co fotit, neb všichni odtáhli k domovu, jsme si udělali s Kantorem hodinový výLET jeho překrásným letadýlkem po okolí, čímž mu ještě jednou děkuji! Vixen, to je jeho hornoplošník v barvách Staropramenu, se velice příjemě pilotu a přesně takhle si představuji letadélko na pohodové čundrování po českých krajích.

Fotoreportáž s popisky neleznete ve fotogalerii ->


Předání výtěžku sbírky Honzovi Jílkovi

9. září 2011

Dne 8. 9. 2011 byla ukončena sbírka ve prospěch Jana Jílka, který před časem při požáru přišel o dům a výrobní prostory a sám byl popálen. Výtěžek této sbírky byl v sídle LAA ČR Janu Jílkovi předán za účasti prezidenta LAA ČR, J. Brskovského a hlavního inspektora MPK M. Humla. Je velmi potěšující, že na výzvu reagovalo množství dárců a pomoc dosáhla značné výše, která Honzovi pomůže alespoň v průběhu následujících týdnů, které pro něj budou nejsložitější. Jasně se tím prokázala soudržnost a vzájemná podpora komunity lidí pohybujících se kolem motorového paraglidingu.

Tlumočíme jeho poděkování:
"V červenci mi vyhořel dům a já mám štěstí, že mám kolem sebe tolik skvělých přátel ochotných mi pomoci,abych mohl znovu začít. Chci Vám všem touto cestou moc poděkovat za to, že JSTE, že mi pomáháte znovu obnovit podnikání, že jste mi dali sílu to nevzdat a že jste pomohli mé rodině. Ještě jednou díky všem za pomoc, hodně to pro mě znamená. Honza"


Hanácké kolečko

6. září 2011

Další ročník již tradičního sletu motorových padáků na letišti ve Stichovicích máme úspěšně za sebou! Na účasti se podle mne trochu podepsala buď změna termínu na poslední chvíli a nebo neúčast legendární udírny, ale přesto to bylo fajn. Počasí vyšlo na jedničku, letiště jeko vždy vzorně posekané, občerstvení mělo jisté mezery, ale kluci se snažili.

Fotoreportáž s popisky neleznete ve fotogalerii ->


Přibyslavské PPG rožnění
[pozvánka]

31. srpna 2011

Druhý zářijový víkend, tj. 9.-11. 9., se koná slet motorových padáků spojený s opékáním pořádného čuněte.
Jako bonus budou k dispozici pylony a každý příchozí pilot si bude moci vyzkoušet slalomy a mnoho dalších nevšedních soutěží. Za cenu 200 Kč může každý spořádat masa a vypít piva, co hrdlo ráčí - dokud nedojde... Od pátečního večera, kdy se mohou účastníci sjíždět, bude otevřen letištní bar a veškeré sociální zázemí.
V sobotu ráno se postaví pylony k nácviku čtyřlístku a osmičky. Následovat budou debaty o všem co je zajímavé a kolem poledního společnými silami napíchneme čuníka. Na letišti bude připraven i odviják, takže na své si přijdou i volnomyšlenkáři. Na pozdější odpoledne plánujeme opět postavení pylonů a nácvik dalších dovednostních disciplín. Večer už bude patřit jenom čuníkovi, popíjení a volné zábavě.
V neděli ráno si budou moci piloti ještě zalétat dle libosti.
Tímto jsou zváni všichni, kteří milují létání, jídlo, pivo a vynikající společnost :)
Kontakt: Milan Klement
Tel.: 602 730 568
mklement@seznam.cz
Letiště Přibyslav

Podrobnější info naleznete v Mechovém kalendáři ->


Hanácky kolečko - změna termínu!

18. srpna 2011

Všem kolegům lítačům !!!
Oznamujeme, že Hanácky kolečko, plánované původně na víkend od 9. - 11. září 2011 se z organizačních důvodů bude konat o týden dříve, tedy od 2. - 4. září 2011.
Kromě svých mazlíkú a kompletních platných dokladů, si vezměte i fotoaparáty, či kamery s kabely na propojení s PC a přibalte i dobrou náladu a případně i hudební nástroje.
Za symbolický organizační příspěvek 100,- Kč nabízíme:

 • ubytování ve vlatních příbytcích přímo na perfektně připravené ploše
 • kontrolu platnosti Vašich dokladů od našeho inspektora
 • pěkné polítání a příjemnou zábavu.
  Občerstvení po celou dobu sletu bude zajištěno v dostetečné míře.
  Prostě se přijeďte pobavit a zalítat si na pohodu, nad tou naší Hanou.

  Na všechny se těší členové pořádajícího Paramoror klubu Prostějov.

  Podrobnější info a jednu novou akci naleznete v Mechovém kalendáři ->


  4. kolo motorové ligy - nová destinace a opět starý termín!

  15. srpna 2011

  Letos pravděpodobně poslední kolo motorové ligy bude oproti původnímu o pár kilometrů blíž (tedy alespoň pro nás co jedeme od Brna).

  Původní termín už je zase aktuální, protože ten nový už zase neplatí!

  Tímto tato akce odemne získává titul "ŠIBOVAČ ROKU" a bohužel se jí asi s časových důvodů nezúčastním...

  Podrobnější info a jednu novou akci naleznete v Mechovém kalendáři ->


  Akce "6. ročník přeletu La Manche" zrušena!

  5. srpna 2011

  Dnes mě dorazila informace že akce je pro tento měsíc bohužel zrušena. Pokud se objeví náhradní termín určitě se o tom tady dovíte.

  Vše najdete v Mechovém kalendáři  Slet Chroustů Červený Potok 2011

  Slet chroustů na Červeném potoce

  3. srpna 2011

  Jeden z největších sletů máme úspěšně za sebou. Počasí opět nezklamalo, takový pařák už jsem dlouho nezažil! Legrace a zábava jako vždy a dokonce se i létalo - oba dva piloti (pátek Berka, sobota ráno Šrámek) přistáli na stejném letišti ze kterého startovali bez újmy na zdraví...

  V sobotu již tradičně vypukla akce "Náčelníkova pakárna", soubor soutěží, ve kterém se letos utkali týmy DOMORODCŮ a PYTLÁKŮ. Po té následovala moc zajímavá přednáška o plazech (Stanislav Pecháček z Dolní Čermné), na kterou plynule navazovala bujará tancovačka až do pozdních hodin...

  Organizace a občerstvení jako vždy na jedničku, počasí prověřilo přípravu oblečení na zimu, která je za dveřmi, takže SPV děkujeme!!!

  Fotoreportáž s popisky neleznete ve fotogalerii ->  Kubovy paramotory

  20. července 2011

  Na stránkách Jardy Kubišty si mohou nejenom závodnici stáhnout záznamy z loggerů a další informace ze závodů, na kterých Kuba úspěšně řediteloval. Letové záznamy jednotlivých závodníků si můžete hezky prohlédnout třeba v aplikaci Google Earth.

  Kubovy paramotory


  Otevřené mistrovství České republiky v motorovém paraglidingu
  Kamenica nad Cirochou 2011

  15. července 2011

  Letošní nejvyšší soutěž v motorovém paraglidingu byla uspořádána na slovenském letišti v Kamenici nad Cirochou, nedaleko ukrajinských hranic. Přihlásilo se celkem 35 závodníků, 13 pilotů v kategorii PF1, 10 pilotů v kategorii PL1, 3 posádky v kategorii PF2 a 3 posádky v kategorii PL2. Rozdělení dle národností: 20 čechů, 12 poláků, 2 slováci a jeden brit.

  Během týdne se odlétalo se hezkých 8 disciplín, jen dva dny byly neletové.

  Aktuality:

 • Reportáž je KOMPLETNÍ!!! Včetně série fotek ze života na letišti, které jsou úplně na konci jako bonus :)

  Fotoreportáž naleznete zde ->


  Mirek Oros

  XCzech (Krosček) 2011
  9000 kilometrů za 90 dní padlo!!!

  29. června 2011

  Každý se může vydat na cestu za svým vysněným cílem. A když opravdu chce, může ho dosáhnout.

  Středa 29. června - Den D - za vysněným cílem

  JE TO TAM! HRANICE 9000 km překonána. Míra jí dosáhl v 8:31 nad lesy mezi Krásnou Lípou a Velkým Šenovem. Téměř roční usilovná práce je korunována dosažením vysněného cíle!

  Pozor! Tým XCzechu si dovoluje pozvat všechny naše fanoušky, přátele a partnery na XCZECH HANGAR PARTY na letišti v Ústí nad Labem. Akce se koná ve čtvrtek 30. června 2011 od 19:30. Živá muzika, dobré jídlo a pití, vstupné do klobouku. Těšíme se na vás!!!
  NENECHTE SI UJÍT! Bude-li letové počasí, bude součástí příletu Míry Orose i Nirvana Light Show - unikátní světelná a kouřová show skupiny motorových paraglidistů. Do Ústí nad Labem přijede osobně poblahopřát Mírovi k úspěchu i Michel Carnet - úřadující mistr světa v motorovém paraglidingu z Velké Británie a také první vicemistr světa Pavel Březina.

  Velká Mechová GRATULACE!!!
  Více na stránkách projektu XCzech ->  Aktuální foto z letu

  Sólový let k polárnímu kruhu

  29. června 2011 - 11:52 SELČ

  V pátek večer mě zazvonil telefon a na druhém konci se ozval můj dobrý kamarád, Martin Kučo Kučera. Martin je pilot kde čeho a velký nadšenec do létání, absolvoval jsem s ním několik úžasných a nezapomenutelných leteckých výLETŮ (mimo jiné i do Finska - ale tehdy se nám kvůli počasí dobytí severního polárního kruhu nezdařilo), a tak jsem čekal, co z něho vypadne za další bláznivý nápad.

  Ve zkratce mě nastínil svůj plán, absolvovat sólový let k polárnímu kruhu, a poprosil mně, jestli bych o tom informoval na Mechovkách. Samozřejmě jsem s nadšením souhlasil a s napětím očekávám každou novou zprávu.

  Aktuální informace:

  11:52 SELČ - Tak jsem přistál v Brně.
  10:34 SELČ - Na slovensko to nejde, poletím do Brna.
  10:33 SELČ - Počasí se kolem Krakova tak zhoršilo, že jsem musel letět na Ostravu a přístál jsem na letišti Frýdlant.
  8:00 SELČ - Martin mě dnes poslal několik zpráv které se bohužel nedaří stáhnout - asi problém s roamingem :(

  Reportáž s fotkama neleznete zde ->  3. kolo motorové ligy MPG | O pohár města Přibyslavi | Letiště Přibyslav - LKPI

  3. kolo motorové ligy MPG
  O pohár města Přibyslavi
  Letiště Přibyslav - LKPI

  8. června 2011

  První červnový víkend se na letišti v Přibyslavi konalo 3. kolo ligy motorových padáků. Na páteční prezentaci se sešlo 9 pilotů krosen a 5 pilotů motorových tříkolek. A neb počasí navzdory mizerné předpovědi přelo odlétala se hned v pátek první disciplína – osmička.
  V sobotu ráno se za rozbřesku startovalo na navigačku zakončenou přesností přistání, po té následoval 2x slalom čtyřlístek, s hodnocenými starty a přistáním na přesnost. Přes poledne se odlétala čistá termika a večer ještě zbyl čas a chuť na mimoligovou rychlostní disciplínu kolem pylonů s efektním startem ala La Mans.
  Na nedělní ráno byla ještě naplánovaná jedna navigačka, ale počasí se rozhodlo, že toho už mají piloti dost a tak jsem na ranní start na baru čekal marně…
  Vyhlášení výsledku bylo velkolepé, nepřeberné množství cen a tak byli oceněni nejen piloti, ale i ostatní co se jen motali kolem – i já dostal igelitku plnou cen za pobíhání s foťákem.
  Letiště v Přibyslavi opět nezklamalo a místní nám všem předvedli, jak to může fungovat, když jde všem o společnou věc – o létání! Kéž by to i na ostatních letištích fungovalo alespoň trochu podobně.
  Přibyslaváci DĚKUJEM!!!

  Výsledky:
  Celkové výsledky

  Fotoreportáž s popisky neleznete ve fotogalerii ->  2. kolo motorové ligy MPG
  O pohár krále Ječmínka
  letiště Prostějov - Stichovice

  2. června 2011

  Poslední květnový víkend se na letišti Prostějov - Stichovice LKSB uskutečnilo druhé kolo ligy motorových padáků. V pátek se na první briefingu sešlo 25 pilotů, slušná účast, bohužel počasí moc nepřálo, a propršela nám celá sobota.Ale ti co vydrželi, byli v neděli odměněni krásným slunečným dnem, během kterého se odlétalo 5 disciplín a ještě další dvě jen tak pro zábavu po vyhlášení výsledků.

  Výsledky (soubory mají víc stránek):
  celkové výsledky | start a přistání | navigace | slalom čtyřlístek | ekonomika

  Fotoreportáž s popisky neleznete ve fotogalerii ->  Aktualizovaný kalendář leteckých akcí na rok 2011

  24. května 2011

  Doplněny informace k ligám a změněn termín Myjavského sletu:

  27.-29. května 20112. kolo motorové ligy MPG - O pohár krále Ječmínka
  3.-5. června 20113. kolo motorové ligy - Přibyslav
  10.-12. června 2011Myjavský zlet 2011 na aerodrome u Vankov nad Myjavou
  24.-26. června 2011Evropský pohár v přesnosti přistání PPG - Stichovice
  3.-10. července 2011   Otevřené mistrovství ČR v motorovém paraglidingu - SK
  23.-25. září 20114. kolo motorové ligy MPG - Model City Znojmo

  Vše najdete v Mechovém kalendáři  Vysoká škola Motorového paraglidingu - Pylony
  letiště Přibyslav

  23. května 2011

  O víkendu se na malebném letišti v Přibyslavi, uprostřed vysočiny, sešla partička pilotů motorových padáků. Zdenál Andrlík úspěšně dokončil výrobu prvních čtyř pylonů a tak bylo na čase je vyzkoušet. Předpověď počasí sice hrozila bouřkami, pár se jich přes vysočinu i přehnalo, ale už v pátek večer se před západem slunce létalo, stejně tak celou sobotu a neděli. Zdejší piloti nám opět předvedli, jak dokonale může fungovat soužití na letišti, kde se schází všichni, kdo mají létání rádi – od pilotu bezmotorových padáků s odvijákem, přes motorové paraglidisty, piloty ultralehkých letadel, přes větroně až po piloty velkých letadel. Hodně dobré to bylo, a kdo zaváhal, má další možnost za dva týdny na ligových závodech.

  Ještě jednou díky Zdenálovi a všem s Přibyslavi!

  Fotoreportáž s popisky neleznete ve fotogalerii ->  Chorcheho skotačení a staročeská zabíjačka + 1. kolo motorové ligy

  18. dubna 2011

  První kolo ligy motorových padáků spojené se sletem a zabíjačkou v Jaroměři je úspěšně za náma. Dvojitý odklad termínu se nakonec vyplatil, celý víkend panovalo slunečné počasí a tak si všichni zalétali do sytosti! Ligy se zúčastnilo 19 závodníků, odlétalo se devět disciplín, podrobnější info naleznete na Berx.cz

  Prasátko bylo též velice chutné, k tomu točené Plzeňské a Krakonoš, příjemný hospodský s dcerou nenechali nikoho žízní ani hladem, i s aeruklubáky jsme se bez větších problému na to jedno letiště vlezli.
  Tož dobré to bylo a velký dík patří všem co se o to přičinily!!!

  Výsledky OPEN | Výsledky LIGA

  Fotoreportáž s popisky neleznete ve fotogalerii ->  IV. ročník Festivalu záchranné techniky s cvičným odhozem a přebalováním záchranné techniky - Baldovec 2011

  15. dubna 2011

  První dubnový víkend se uskutečnila v areálu kempu Baldovec již tradiční akce zaměřená na bezpečnost nejen motorového létání. V pátek jsme si nejprve vyrovnali vzájemné účty na Paintballu, poté co jsme odstranili barevné fleky z celého těla jsme spořádaně usedli v narvané klubovně k přednášce Tomáše Braunera, který nám opět zábavnou formou odprezentoval jak řešit krizové situace které by nás mohli potkat při motorovém paraglidingu. Sobotní ráno trocu překvapilo deštíkem, ale nakonec se vyjasnilo a mohlo se vesele házet a balit.

  Fotoreportáž s popisky neleznete ve fotogalerii ->  Mirek Oros

  XCzech (Krosček) 2011
  9000 kilometrů za 90 dní

  1. dubna 2011

  Každý se může vydat na cestu za svým vysněným cílem. A když opravdu chce, může ho dosáhnout.

  Dnes startuje projekt Míry Orose, který se pokusí o světový rekord na motorovém padákovém kluzáku. Trasa se klikatí napříč Českou republikou mezi 180 českými dětskými domovy a má tak mimo jiné motivovat a podpořit dětí žijících bez biologických rodičů.

  To vše je XCzech (čteno krosček) 2011. Aktérem tohoto pro někoho možná až šíleného projektu je bývalý šéfredaktor časopisu Pilot, pilot a propagátor létání Miroslav Oros, aktivně se na přípravě podílí i Nadace táta a máma, její Fond sportovců a další partneři. Miroslav Oros během 90 dnů přeletí nad většinou dětských domovů v České republice. Mnoho z nich v průběhu projektu také přímo navštíví. XCzech 2011 svou účastí podpoří i celá řada známých osobností.

  Více na stránkách projektu XCzech ->  Nirvana v Ähtäri, Finsko

  23. března 2011

  Po úspěšné misi do USA se Nirvana Racing Team vypravil zchladit do Finska, a nevedlo se jim vůbec špatně! Koukněte na videoreportáž:  Chorcheho skotačení a staročeská zabíjačka
  + 1. kolo motorové ligy

  17. března 2011

  Pro nepřízeň počasí se celá víkendová akce přesouvá na duben.

  Vše najdete v Mechovém kalendáři  Free  T I B E T

  10. března 2011

  Zcela vyjímečně politické téma, ale prostě mám pro pačuánce slabost a myslím že není od věci si připomenout, že i v naší republice je pro některé soudruhy problém vyvěsit alespoň jako náznak solidarity vlajku země která je znásilňovaná komunisty!

  Trocha historie:
  V roce 1950 násilně obsadila území Tibetu armáda Čínské lidové republiky. V roce 1951 byla podepsána dohoda, která Tibetu přiznávala vnitřní autonomii, ale nebyla nikdy dodržena. Omezení základního práva Tibeťanů na svobodu vyjadřování a pohybu, ničení klášterů a národních památek, přeměna Tibetu na vojenskou základnu, strach o život Jeho Svatosti dalajlamy a zejména násilně vedená protitibetská komunistická politika Číňanů vedla Tibeťany k lidovému povstání, které vypuklo ve Lhase 10. března 1959. 80000 Tibeťanů bylo zabito, mnoho dalších uvězněno nebo přemístěno do pracovních táborů. Počet tibetských uprchlíků se dnes odhaduje na 150–180000.  Mapa vojenského cvičení QUO VADIS

  Vojenské cvičení QUO VADIS

  18. února 2011

  Cvičení proběhne 22.2.201124.2.2011 denně od 12:00 do 14:00 UTC v prostorech označených jako QVADIS2 a QVADIS3.
  Prostor QVADIS2 má horizontální hranice shodné s TRA 66, vertikální 1000ft AGL - F100.
  Prostor QVADIS3 má horizontální hranice shodné s TRA 67, vertikální 1000ft AGL - F100.
  Současně s těmito prostory budou využívány TRA 66 a TRA 67 v plném rozsahu.
  Prostory budou publikovány notamem.  Amerika - první info

  12. února 2011

  Tak jsme se vrátili z dvoutýdenního putování po USA. Navštívili jsme jednu velkou akci v Arizoně, druhou akci v Californii u jezera Salton sea a zadováděli jsme si na dunách Glamis. Vrátili jsme se ve středu v noci a doteď se nějak nemůžu srovna s časovým posunem 9 hodin - pořád bych spal... Mám nafoceno 14 GB dat (něco přes 2000 fotek) a v hlavě informací na krátkou knížku, tak to musím nějak vytřídit a probrat aby to bylo stravitelné a nebylo to otravně dlouhé...  Kalendář leteckých akcí

  Kalendář leteckých akcí na rok 2011

  20. ledna 2011

  Kalendář akcí na rok 2011 se nám hezky plní! Už známe termíny na 3 kola motorové ligy, je znám termín a destinace na Mistrovství ČR v motorovém paraglidingu - letos to bude na slovensku, plus několik dalších akcí.

  Vše najdete v Mechovém kalendáři  On-line služby LAA ČR
  jednodušeji už to nejde

  13. ledna 2011

  Tak jako mnoho z vás, i já jsem řešil na začátku roku administrativu kolem létání. O On-line službách poskytovaných naší asociací už jsem věděl delší dobu, ale až teď jsem měl možnost je vyzkoušet a jsem nadšen!

  Stručnou recenzi této služby naleznete zde ->  Archiv 2010